Ve spolupráci s naším partnerem SledovaniTV.cz přinášíme všem členům našeho spolku promo Vánoční balíček televizních programů HBO, HBO 2 a HBO Comedy v období od 22.12.2014 do 28.12.2014. Během vánočních svátků tak mohou naši členové otestovat i obvykle placené televizní kanály.

základní balíček sledovanitv.cz

Balíček základních televizních programů je dostupný všem členům spolku Praha12.net v rámci jejich členského příspěvku. V rámci základní služby je dostupné též opožděné přehrání již odvysílaných pořadů (až 30 hodin zpětně) a možnost záznamu až 40 hodin pořadů. Každý člen má také v případě zájmu možnost si přímo u provozovatele služby s využitím platební brány GoPay si předplatit další balíčky prémiových televizních kanálů, které v základní nabídce obsažené nejsou.

Pro sledování televizních programů je dostupná aplikace pro mobilní telefonony a tablety s operačním systémem Android, zařízení Apple, funkční je v běžných internetových prohlížečích, v multimediálním přehrávači VLC a také jsou přímo podporovány novější "smart" televizory Samsung. K dispozici také set-top-box pro připojení klasické TV. Aplikace jsou funkční při připojení zařízení v rámci sítě spolku.

SledovaniTV Vám přinášíme ve spolupráci s jejím provozovatelem, společností sledovanitv.cz s.r.o., se sídlem U vodárny 3032/2a, 616 00 Brno, IČ: 01607910.