Problémy...?

Nefunguje mi to!

Pár věcí , na které je dobré se podívat, než začnete někomu psát nebo volat:

  • Váš počítač - neměnil někdo něco v počítači v poslední době? Instalování nových programů, změna nastavení,...?
  • Dráty - pokud máte mazlíčka, který rád něco kouše je dobré zkontrolovat zda nepřehryzal nějaký kabel.
  • "Krabička na internet (wifi router)" - vytáhnutí z elektrické zásuvky na 10 vteřin může pomoci. Obzvláště u starších zařízení. Nepoužívejte tlačítko reset, které by mohlo definitivně smazat nastavení zařízení.
  • Anténa - míří pořád správným směrem? Neotočil jí kominík? Neuvolnila se z držáku? Nemohla natéct voda do konektorů?
  • Program / služba - někdy může být závada na druhé straně: Zkontrolujte jestli nejde vůbec nic nebo zda nefunguje například jenom skype, nebo nejde otevřít jen nějaké konkrétní stránka.

...to je určitě u vás!

V případě, že je problém na straně Praha12.net, zkuste chvíli počkat. Velká část problémů se opraví sama nebo si jich okamžitě někdo všimne a opraví je. Pokud 15 minut vydržíte, usnadníte práci všem zúčastněným. Pokud problém pokračuje, je na místě dát o něm vědět. Ideální je poslat SMS nebo zavolat technickou podporu.

 

Ohlašování výpadků

Výpadky naší sítě (připojení do Internetu, místní sítě) je možné ohlašovat telefonicky nebo SMS zprávy v době mezi 9. a 20. hodinou na telefonním čísle +420 775 770 775. Než technickou podporu kontaktujete, ověřte si, že chyba není na vašem přijímači nebo počítači. Výpadky je také možné hlásit pomocí SMS zprávy na telefonním čísle +420 777 834 851.